Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Promocje

Kontakt

 • E-mail:sporttranssklep@gmail.com
 • Telefon792 712 106
 • Godziny działania sklepusklep online: pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18! A tak naprawdę to 24h na dobę/7 dni w tygodniu ;)

Informacje

Hity sklepowe

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
» Pianki na wypożyczenie

Pianki na wypożyczenie

 Koszt wypożyczenia pianki to 100zł/7dni (Pianki podstawowe np.: Orca S5, Zoogs FX3) plus kaucja wysokości 70% wartości pianki, zwrotna natychmiast po zwrócenia pianki. 
Zapraszamy do kontaktu via mail sporttrans@opo.pl lub telefonicznie 792 712 106 w celu zasięgnięcia informacji i wypożyczenia pianki :)                                   alt

 
Regulamin wypożyczalni:
 1. Sprzęt triathlonowy będący przedmiotem wypożyczenia jest własnością sklepu SportTrans. Klientem wypożyczalni może być każda osoba, która zaakceptuje regulamin sklepu oraz ten dokument. Zaakceptowanie regulaminu następuje poprzez podpisanie Umowy wypożyczenia.
 2. Sprzęt wypożyczyć może Klient, który okaże aktualny dokument ze zdjęciem oraz podpisze Umowę wypożyczenia
 3. Sprzęt zostanie wydany Klientowi, który wpłaci kaucję ustaloną przez SportTrans. Wysokość kaucji stanowi 70% wypożyczanego sprzętu.
 4. Klient odbierając sprzęt powinien sprawdzić stan techniczny.
 5. Klient podpisując Umowę wypożyczenia, potwierdza, że otrzymał sprzęt pozbawiony wad i w dobrym stanie.
 6. Klient oświadcza, że posiada niezbędną wiedzę na temat eksploatacji sprzętu i zobowiązuje się do dbałości o sprzęt i wykorzystywania go zgodnie z przeznaczeniem.
 7. Klient wykorzystuje sprzęt na swoją odpowiedzialność.
 8. Użyczenie sprzętu osobie trzeciej odbywa się na odpowiedzialność Klienta.
 9. Klient ponosi odpowiedzialność za zaginięcie sprzętu. W przypadku zaginięcia sprzętu lub innych okoliczności uniemożliwiających zwrot sprzętu w ustalonym terminie Klient ma obowiązek niezwłocznego poinformowania  SportTrans W przypadku niezwrócenia sprzętu w ustalonym terminie, wpłacona kaucja może zostać zatrzymana przez SportTrans
 10. Cena za wypożyczenie obliczona jest na podstawie wartości danej pianki.
 11. Standardowy okres wypożyczenia pianki to 7 dni. Osoba wypożyczająca zobowiązana jest najpóźniej w 7 dniu na własny koszt zwrócić piankę.
 12. Wypożyczający zobowiązuje się zwrócić piankę w stanie, w jakim ją otrzymał, czystą, wysuszoną oraz zapakowaną w oryginalnym opakowaniu. 
 13. W przypadku wyrażenia chęci wypożyczenia pianki na okres dłuższy niż 7 dni SportTrans pobiera dodatkową opłatę, płatną z góry w momencie wypożyczenia.
 14. W przypadku nie zwrócenia pianki w uzgodnionym terminie, SportTrans pobiera opłatę karną, w wysokości stawki standardowej za 7 dni.
 15. Wypożyczający powinien odesłać piankę w stanie nieuszkodzonym. 
 16. Po otrzymaniu pianki z powrotem, pracownik SportTrans ocenia jej stan i w przypadku nie stwierdzenia uszkodzeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania zwraca wypożyczającemu wpłaconą kaucję.
 17. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, SportTrans potrąci z kaucji wpłaconej przez wypożyczającego kwotę niezbędną na naprawę. Ostateczną kwotę za naprawę określa pracownik SportTrans w zależności od charakteru zniszczeń.
 18. Dopuszczalne jest istnienie uszkodzeń powstających w wyniku normalnego użytkowania.
 19. Naprawa uszkodzeń pianki znajduje się w wyłącznej gestii sklepu SportTrans. Zabronione jest przeprowadzanie jakiejkolwiek naprawy lub klejenia pianki przez klienta.
 20. W przypadku zniszczenia pianki, kaucja wpłacona przez osobę wypożyczającą przepada na rzecz sklepu SportTrans.
 21. Sklep SportTrans uprawniony jest do dochodzenia od wypożyczających wszystkich roszczeń związanych z usługą wypożyczenia pianek.
 22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

 
Przejdź do strony głównej

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl Wdrożenie: Krea Studio

Do działania sklepu konieczna jest włączona obsługa Javascript oraz Ciasteczek (cookies).